2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Świnoujście
Dodane 03 kwietnia 2024

Doradca Klienta w salonie jubilerskim YES galeria CORSO Świnoujście

Lokalizacja

Świnoujście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Do salonu jubilerskiego YES Galeria CORSO Świnoujście poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradca Klienta, w oparciu o umowę o pracę

Jeśli marzysz o:

• pracy dla rozpoznawalnej marki w otoczeniu ciekawych i innowacyjnych wzorów biżuterii, • szkoleniach sprzedażowych i produktowych, wspomagających rozwój Twoich kompetencji,

• atrakcyjnych zniżkach na biżuterię YES,

• współpracy z profesjonalistami z branży,

• możliwości rozwoju umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji, ekspozycji

Nasze wymagania:

• dyspozycyjność ( również w weekendy)

• wysokie zdolności komunikacyjne

• entuzjazm i inicjatywa w podejmowaniu działań

• wysoka kultura osobista

• znajomość języka angielskiego/niemieckiego (mile widziana)

Twój zakres obowiązków:

• aktywna sprzedaż i obsługa Klienta

• dbanie o estetykę i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy

• dbanie o wysoką jakość ekspozycji biżuterii

• obsługa kasy fiskalnej

• aktywna obsługa procesu reklamacji

To oferujemy:

• umowę o pracę na pełen etat

• nagrody dla najlepszych Salonów każdego miesiąca (program motywacyjny)

• pracę dla rozpoznawalnej marki w otoczeniu ciekawych i innowacyjnych wzorów biżuterii • szkolenia sprzedażowe i produktowe, wspomagające rozwój Twoich kompetencji

• współpracę z profesjonalistami z branży

Benefity: szkolenia, zniżki pracownicze, program motywacyjny

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy).

Lokalizacja

Świnoujście,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Świnoujście
ID: 764886492