2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Toruń
Dodane 02 maja 2024

Doradca Klienta w salonie łóżek i materacy

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

Zostań Expertem od Snu!

Dołącz do naszego zespołu specjalistów jako Doradca Klienta w Toruniu i poznaj tajniki zdrowego snu!

Zadania, jakie stawiamy przed tobą:

Doradztwo w zakresie odpowiednich produktów do spania - nauczymy Cię wszystkiego o naszych produktach i o zdrowym śnie!

Aktywna obsługa klienta - sprzedaż produktów do sypialni w salonie EXPERT SNU

Obsługa systemów i dokumentów sprzedażowych – wdrożymy Cię w nasze programy, pokażemy co jest potrzebne do obsługi klientów i dostawców

Nadzorowanie przebiegu realizacji zamówień oraz obsługa posprzedażowa– kontakt z naszym biurem, dostawcami i klientami

Dbanie o asortyment, przyjmowanie i wydawanie towaru, utrzymanie porządku w salonie oraz magazynie

Udział w realizowaniu działań sprzedażowych i marketingowych – współpraca z naszymi Ekspertami od snu i marketingu w zakresie promocji salonu

Co możemy Ci zaoferować?

Umowę o pracę na pełen etat

Prowizję za sprzedane produkty

Równoważny system pracy – odbiór godzin lub dni np. za sobotę w wybrany dzień tygodnia

Szkolenia i warsztaty

Rozwój w strukturach firmy

Przyjazną atmosferę oraz wsparcie od koleżanek i kolegów z innych salonów

Zniżki pracownicze na cały asortyment

Czego od Ciebie oczekujemy?

Chęci stania się profesjonalnym doradcą - Expertem Snu

Doświadczenia w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej, silnego nastawienia na cele sprzedażowe

Pozytywnego nastawienia do klientów oraz współpracowników

Zaangażowania i inicjatywy

Dyspozycyjności w godzinach otwarcia salonu

Kreatywnego sposobu myślenia, umiejętności słuchania, szybkiego uczenia się

Kim jesteśmy?

Expert Snu to prężnie działający sklep internetowy z dystrybucją na całą Polskę, a także sprzedaż w salonach stacjonarnych - jesteśmy w Rzeszowie, Krakowie, Katowicach, Kielcach, Dębicy, Krośnie, Lublinie, Łodzi, Toruniu, Wrocławiu i Stalowej Woli. Oferujemy kompleksowe wyposażenie sypialni. Nieustannie poszerzamy ofertę sklepu internetowego i ciągle otwieramy kolejne salony.

 Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Expert Daniel Sołtys z siedzibą pod adresem 38-114 Niebylec, ul. Niebylec 110. Udostępnienie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, natomiast udostępnienie wszelkich dodatkowych danych jest dobrowolne. Udostępnienie danych dodatkowych oznacza wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora. Udostępnione w aplikacji dane przetwarzane są przez administratora wyłącznie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych. Osobie udostępniającej dane przysługuje prawo żądania od Expert Daniel Sołtys dostępu do danych, które jej dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 Osoby udostępniające dane są obowiązane dołączyć do dokumentów aplikacyjnych oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Expert Daniel Sołtys z siedzibą pod adresem 38-114 Niebylec, ul. Niebylec 110 danych osobowych udostępnionych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Expert Daniel Sołtys obecnie, a także w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania udostępnionych danych osobowych oraz moje uprawnienia.”

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 914209263