2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bełchatów
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca Klienta w Salonie Meblowym

Lokalizacja

Bełchatów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Olimp Meble to polska sieć salonów meblowych obecna na rynku od 2005 roku.

13 salonów stacjonarnych Olimp Meble prowadzi sprzedaż mebli na terenie centralnej Polski w województwach: mazowieckim, łódzkim, wielkopolskim i śląskim. W związku z rozwojem naszej sieci poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Bełchatów

Główne zadania:

  • kompleksowa obsługa klienta (doradztwo, sprzedaż oraz obsługa posprzedażowa)

  •  dbałość o estetyczny wygląd sklepu

  • wychodzenie z inicjatywą pro-sprzedażowych rozwiązań i pomysłów

  • realizacja wyznaczonych targetów sprzedażowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z obsługą klienta

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • mile widziane doświadczenie w branży meblowej/wyposażenia wnętrz

  • kreatywność, umiejętność poszukiwania rozwiązań

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę w zgranym zespole

  • Pakiet szkoleń

  • Motywacyjny system premiowania

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Możliwość korzystania z rabatów firmowych

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Rozwój osobisty oraz możliwość awansu

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Osobami.

Lokalizacja

Bełchatów,

Łódzkie

Łódzkie, Bełchatów
ID: 910318399