2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Sochaczew
Dodane 01 maja 2024

Doradca klienta w salonie meblowym BLUMER

Lokalizacja

Sochaczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta i doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz budowanie pozytywnych relacji z nimi

  • Realizacja planów sprzedażowych i osiąganie założonych celów sprzedażowych

  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi posprzedażowej i dbanie o satysfakcję klienta

  • Dbanie o wizerunek firmy i marki podczas kontaktu z klientami

  • Utrzymywanie porządku i estetyki w miejscu pracy oraz dbanie o ekspozycję produktów

  • Przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych od klientów oraz przekazywanie ich do konkretnych działów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży, preferowane w branży handlowej

  • Umiejętność budowania relacji z klientami oraz prowadzenia rozmów handlowych

  • Znajomość produktów i usług oferowanych przez firmę

  • Umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta i doradzania odpowiednich rozwiązań

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz zarządzania czasem

  • Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w obszarze sprzedaży

Oferujemy umowę o pracę a także atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym, pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie CV

Lokalizacja

Sochaczew,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Sochaczew
ID: 912503704