2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wejherowo
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca klienta w salonie optycznym w Wejherowie

Lokalizacja

Wejherowo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Studio Optyczne RAMKA w Wejherowie poszukuje pracownika  na stanowisko DORADCY KLIENTA

Zakres obowiązków:

·        profesjonalna obsługa klienta

·        doradztwo w zakresie doboru opraw oraz odpowiedniego typu soczewek korekcyjnych

·        prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniami

·        dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję asortymentu w salonie

·        realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Oczekujemy:

·        doświadczenia w sprzedaży detalicznej i obsłudze klienta ( mile widziane w branży optycznej)

·        umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji z klientem

·        wysokiej kultury osobistej i pozytywnego nastawienia

·        precyzji i dokładności przy realizacji zadań

·        umiejętności pracy w zespole

·        dyspozycyjności ( pon-pt 10-19, sob 10-14)

·        dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

·        umowę o pracę na 1/2 etatu lub ¾ etatu

·        stałe wynagrodzenie + premie zależne od realizacji zadań

·        możliwość rozwoju zawodowego

·        możliwość wdrażania własnych inicjatyw

Jeśli jesteś zainteresowany/-a przedstawieniem nam swojej kandydatury, zachęcamy do wysłania aktualnego CV na adres mailowy.

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Wejherowo
ID: 914240086