2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Piotrków Trybunalski
Dodane 08 kwietnia 2024

Doradca Klienta w salonie W.KRUK Piotrków Trybunalski 1/2 etatu

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: Nie

Zatrudnimy Doradce Klienta na 1/2 etatu do salonu W.KRUK Piotrków Trybunalski

Twój zakres obowiązków:

  • Osoba zatrudniona na stanowisku Doradcy odpowiedzialna jest za profesjonalną obsługę Klienta, dbałość o wysokie standardy, realizację celów sprzedażowych oraz współpracę z całym zespołem.

Nasze wymagania:

  • W.KRUK to marzenie kobiet i mężczyzn od 1840 roku. Jesteśmy przekonani, że za sukces naszej marki odpowiedzialni są ludzie, a najlepszy zespół doradców tworzą osoby w różnym wieku i z różnym doświadczeniem.

  • Niezależnie od tego czy masz 20 +, 30 + czy 40+ lat dla nas istotna jest Twoja osobowość i to, co możesz zaoferować Klientom i współpracownikom.

  • Jeśli tak, jak my wierzysz w nieprzemijające piękno, pasjonuje Cię biżuteria i zegarki, posiadasz wewnętrzną motywację, chęć do pracy i wrodzony optymizm, dołącz do naszego zespołu!

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • pracę na 1/2 etatu

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • przyjazną atmosferę i wsparcie

     CV ze zdjęciem prosimy składać poprzez stronę OLX.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r.o ochronie danych osobowych, DZ.U. Z 1997 r, Nr 133, poz.883

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 910419095