2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Oliwa
Dodane 07 maja 2024

Doradca klienta w serwisie marki Skoda - Gdańsk, Grunwaldzka 339

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

DORADCA SERWISOWY

Miejsce pracy:  Skoda, Gdańsk, Grunwaldzka 339

 Doradca Klienta w serwisie  to osoba zajmująca się kalkulacją zleceń, wyceną usług, nadzorem nad jakością, zakresem i terminowością napraw oraz profesjonalną obsługą Klientów. Obowiązkiem pracownika jest omówienie usługi serwisowej oraz poinformowanie klienta o przewidywanych kosztach i czasie usługi. Osoba na tym stanowisku powinna czuwać nad przebiegiem pracy uzgodnionej w zleceniu i sprawdzić, czy prawidłowo zostały wykonane wszystkie przewidziane czynności. Do obowiązków doradcy należy również  wydanie samochodu Klientowi po wykonaniu pełnej usługi.

Twój zakres obowiązków:

·         aktywny udział w  budowaniu zasad  funkcjonowania działu  serwisu w  tym doskonalenie  procesów  jakości  obsługi,

·         pełne  zaangażowanie w proces sprzedaży usług serwisowych marek Volkswagen i Skoda,

·         kreowanie i wdrażanie pomysłów dotyczących akcji  promocyjnych,

·         nadzór  nad  poprawnością   wykonanych  prac  serwisowych,

·         efektywne zarządzanie czasem   pracy,

·         reprezentowanie firmy i  dbanie o jej pozytywny wizerunek.

Nasze wymagania:

·         doświadczenie w pracy na podobnym  stanowisku będzie dodatkowym atutem

·         umiejętności komunikacyjne,

·         wysoka kultura osobista,

·         praktyczna wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych,

·         prawo  jazdy  kat. B,

·         znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy:

·         możliwość rozwoju zawodowego oraz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·         atrakcyjne wynagrodzenie,

·         specjalistyczne szkolenia,

·         współpracę od zaraz lub możemy poczekać na zakończenie Twojego okresu wypowiedzenia

·         umowę B2B

 Zmiany: 07:00-15:00/ 11:00-19:00 + 2 soboty w m-cu 07:00-15:00

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 912144764