2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Wielkopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Dąbrówka
Dodane 27 maja 2024

Doradca Klienta (okolice Poznania)

Lokalizacja

Dąbrówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klientem, dla którego prowadzimy ten projekt jest firma świadcząca usługi sprzedaży paliw, stacji kontroli pojazdów oraz serwis samochodów. Oferta skierowana jest do właścicieli pojazdów osobowych, ciężarowych i rolniczych, a jakość usług świadczona na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń diagnostycznych. Aktualnie firma poszukuje obecnie doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta

Nr. Ref. 2024/05/312

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta w serwisie samochodowym

  • Umawianie wizyt klientów

  • Zamawianie części zamiennych

  • Współpraca z dostawcami

  • Współpraca z zespołem serwisowym i koordynowanie prac

  • Wystawianie faktur

  • Przygotowywanie dokumentów do księgowości

Poszukiwane kompetencje:

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta w branży technicznej

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w serwisie samochodowym, w zamawianiu części dla motoryzacji, itp.

  • Doświadczenie we współpracy z dostawcami

  • Praktyczna wiedza z zakresu obsługi klienta

  • Swobodne korzystanie z komputera i pakietu MS Office

  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, samodzielność, dokładność i skrupulatność

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stałą pracę na pełen etat w formie umowy o pracę

  • Stacjonarną pracę w siedzibie firmy w Dąbrówce k/Poznania

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Wewnętrzne szkolenia wdrożeniowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dąbrówka,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Dąbrówka
ID: 918008631