2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Mińsk Mazowiecki
Dodane 03 maja 2024

Doradca Klienta w Sklepie ATM Świat Sypialni

Wynagrodzenie

3 700 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Poszukujemy pasjonatów branży meblowej do dołączenia do naszego zespołu jako Doradca Klienta w nowo otwartym Sklepie z ATM Świat Sypialni w Stojadłach, obok Mińska Mazowieckiego. Jeśli masz zamiłowanie do obsługi klienta, chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku sprzedażowym i być częścią profesjonalnego zespołu, ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Aktywna pomoc i doradztwo klientom w wyborze materacy i łóżek odpowiednich dla ich potrzeb i preferencji,

  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami,

  • Obsługa kasowa i prowadzenie dokumentacji związanej z procesem sprzedaży,

  • Utrzymywanie czystości i estetyki w salonie sprzedaży.

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i chęć nawiązywania kontaktów z klientami,

  • Zainteresowanie branżą meblarską oraz gotowość do nauki i rozwoju w zakresie wiedzy o produktach,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w realizacji powierzonych zadań,

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, w tym także w weekendy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy motywujący do osiągania celów sprzedażowych,

  • Profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz wsparcie w procesie adaptacji w nowym miejscu pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,

  • Przyjazną atmosferę pracy i dynamiczne środowisko sprzedażowe.

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prześlij swoje CV wraz z krótkim listem motywacyjnym.

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami twórz wyjątkowe doświadczenia zakupowe dla naszych klientów!

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 914233004