2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łęczna
Dodane 15 kwietnia 2024

Doradca klienta w sklepie obuwniczym w Łęcznej

Lokalizacja

Łęczna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca w sklepie obuwniczym Mila w Łęcznej . Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku sprzedawca z doświadczeniem w handlu, która lubi kontakt z klientem. Praca zmianowa pon. -pt. od 9 do 15 w jednym tygodniu, w drugim od 13 do 19 i co druga sobota od 9 do 15

Oferujemy:

-pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

-stabilne zatrudnienie (umowa o prace)

-możliwość rozwoju,

-zniżki pracownicze,

-premie od obrotu.

Zakres obowiązków:

-aktywna obsługa klienta

-dbanie o porządek i ekspozycja towaru,

-przygotowanie witryny sklepowej i stylizacji

-pakowanie paczek do sklepu internetowego

CV proszę o wysyłanie przez OLX lub dostarczenie osobiście do naszego sklepu MILA Pasaż Polna (obok Tedi)

Lokalizacja

Łęczna,

Lubelskie

Lubelskie, Łęczna
ID: 911970439