2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Międzychód
Dodane 15 kwietnia 2024

Doradca klienta w sklepie z e-papierosami

Wynagrodzenie

27 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Międzychód

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Vape Empire zatrudni dwie osoby na stanowisko doradcy klienta do powstającego vape shop'u w Międzychodzie - jedna osoba w formie stałej od poniedziałku do piątku, druga dorywczo w razie zapotrzebowania (głównie soboty).

Aplikujących prosimy o wpisywanie w wiadomości która praca ich interesuje - stała lub dorywcza.

Wymagamy:

  • podstawowej znajomości pakietu Microsoft,

  • dyspozycyjności,

  • samodzielności,

  • sprawnej obsługi komputera,

  • komunikatywności i uśmiechu na twarzy :-)

Bardzo dużym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów na inne punkty w razie zapotrzebowania, a także posiadanie statusu ucznia/studenta. Nie jest to jednak wymagane.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów,

  • dbanie o ekspozycję na sklepie,

  • przyjmowanie dostaw,

  • wysyłanie zamówień.

Nie wymagamy wiedzy ani doświadczenia, jednak będzie to dodatkowym atutem - wszystkiego nauczymy cię na miejscu. Nie musisz także być osobą palącą. Stawiamy na wspieranie młodych osób chcących rozpocząć swoją ścieżkę zawodową i zdobyć pierwszą wiedzę. :-)

Lokalizacja

Międzychód,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Międzychód
ID: 911956777