2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Praga-Północ
Medicover
Dodane Dzisiaj o 16:48

Doradca Klienta​ - Warszawa, CH Auchan Modlińska , Lynx Optique

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieRekrutacja online

W Lynx Optique cenimy sobie tradycję i mamy ogromne doświadczenie w branży optycznej. Współpracujemy z najbardziej renomowanymi producentami soczewek korekcyjnych i kontaktowych oraz liderami wśród światowych marek opraw.

Adres: Lynx Optique

ul. Modlińska 8, Warszawa Żerań

Nasze wymagania:

  • Doświadczenia w obszarze obsługi klienta i sprzedaży w branży optycznej,

  • Zainteresowanie obszarem stylizacji okularowej, zmysł estetyczny,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1,

  • Zorientowanie na przeprowadzenie obsługi klientów zgodnie z najwyższym standardem,

  • Gotowość do doskonalenia swoich kompetencji,

  • Umiejętność efektywnej współpracy z całym zespołem.

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowa opieka procesu obsługi, zadbanie o najlepsze doświadczenia klienta,

  • Sprzedaż produktów z oferty,

  • Doradztwo klientom w zakresie doboru opraw oraz dopasowaniu odpowiedniego typu soczewek korekcyjnych,

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniami klientów,

  • Dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów w salonie,

  • Udział w szkoleniach produktowych i kompetencyjnych, tak aby oferować naszym klientom wsparcie zgodnie z najwyższym standardem,

  • Konsultacje z optometrystami, wspólne szukanie najlepszych rozwiązań optycznych dla klientów,

  • Dzielenie się swoimi pomysłami na usprawnienia i rozwój salonu oraz sieci.

To oferujemy:

  • Stabilną formę zatrudnienia - umowa o pracę.

  • Godziny pracy, które pozwolą Ci pogodzić obowiązki zawodowe i życie prywatne,

  • Określona ścieżka kariery w wskazaniem konkretnych etapów i zakresu wsparcia,

  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez rozbudowany program szkoleń sprzedażowych, produktowych i stylizacyjnych,

  • Praca z najwyższej jakości asortymentem i zgodnie z najlepszymi rynkowymi standardami,

  • System premiowy, doceniający zaangażowanie, zarówno w zakresie realizowanych wyników, jak i wkładu w rozwój naszej oferty,

  • W pełni finansowana prywatna opieka medyczna wraz z pakietem sportowym,

  • Dofinansowanie platformy benefitowej - preferencyjne ceny biletów do kina, teatru lub karty zakupowe oraz zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 918960552