2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Białołęka
Dodane 26 kwietnia 2024

Doradca Klienta Warszawa Salon OPTYCZNY

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników do Salonu Optycznego na stanowisko:

Doradca Klienta Warszawa

Twój zakres obowiązków:

Profesjonalne doradztwo i sprzedaż asortymentu optycznego (okulary słoneczne, okulary korekcyjne, soczewki kontaktowe),

Obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie,

Realizacja założonych planów sprzedażowych,

Dbałość o asortyment i salon,

Budowanie pozytywnych relacji z klientem.

Uczestnictwo w codziennym zarządzaniu salonem

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach

Dbanie o czystość i wizerunek salonu

Rejestracja pacjentów.

Nasze wymagania

Dyspozycyjność

Zdolność nawiazywania relacji i umiejętność komunikacji

Umiejętność pracy w zespole

Empatia i otwartość

Energia i zaangażowanie

Zainteresowanie trendami i nowymi technologiami

Miła aparycja

Doświadczenie w branży optycznej mile widziane,

Odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

Doświadczenie w obsłudze klienta lub na stanowisku sprzedawcy.

Oferujemy:

 Pracę w przyjaznej atmosferze,

 Możliwość rozwoju zawodowego w ciekawej branży,

 Umowę o pracę,

 Stabilne i dobre warunki wynagrodzenia.

Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

Szkolenie niezbędne do podjęcia pracy na ww stanowisku

Możliwość rozwoju zawodowego

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 914683394