2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Lubuskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Zielona Góra
Dodane 28 maja 2024

Doradca Klienta _ Zielona Góra

Lokalizacja

Zielona Góra

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów spółki (brak kontaktu z gotówką – nie obierasz rat!)

  • Obsługa przekazywanych wniosków

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Finalizacja umów pożyczkowych

Nasze wymagania

  • Realizowanie wyznaczonych celów

  • Efektywna obsługa przekazanych kontaktów

  • Motywacja i pozytywne nastawienie

  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność

  • Otwartość na rozwój i chęć nabywania nowych umiejętności

To oferujemy

  • Elastyczną formę współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą – wybór należy do Ciebie!

  • Możliwość pracy na stawce godzinowej lub wysokiej stawce prowizyjnej (sprzedajesz, nie odbierasz rat)

  • Prowizje na poziomie od 3 500 – 15 000 zł

  • Szeroki wachlarz produktów umożliwiający uzyskanie wysokich prowizji

  • Stałą miesięczną liczbę wniosków pożyczkowych przekazywanych do obsługi oraz dostęp do bazy CRM co pozwala na osiąganie stabilnych prowizji

  • Bezpłatne materiały reklamowe

  • Efektywny system wdrożenia i pakiet szkoleń

  • Dostęp do biura oraz opiekę lokalnego Managera

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 918292637