2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Podgórze Duchackie
Dział Rekrutacji
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca Klientaw sklepie z biżuterią, niepełny etat, CH Bonarka

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Lovisa to firma zajmująca się sprzedażą modnej biżuterii w atrakcyjnej cenie.

Lovisa jest międzynarodową i szybko rozwijającą się marką.

Poznaj nas na careers.lovisa.com/pl

Oferujemy:

  • Wysokiej jakości szkolenie z obsługi klienta i znajomości produktu

  • Profesjonalne szkolenie z piercingu

  • Wsparcie Kierownika Sklepu oraz Kierownika Regionalnego w codziennej pracy

  • Możliwość awansu na stanowiska kierownicze

  • Coaching Leader dla członków zespołu pracujących w niepełnym wymiarze godzin

  • Program nagród za polecenie pracownika

  • Wspólpracę z modnym i nowoczesnym klientem

  • Współpracę z młodym i energicznym zespołem

  • Łatwy sprzedażowo produkt

  • Rabat na naszą biżuterię

Opis stanowiska:

  • Dbałość o wysoki standard obsługi klienta i promowanie marki

  • Wykonywanie usługi piercingu

  • Uzupełnianie sprzedanego produktu

  • Zarządzanie kasą

  • Sprzątanie sklepu po otwarciu i zamknięciu

  • Budowanie świetnych relacji ze współpracownikami i klientami

  • Bądź sobą! Baw się dobrze!

O Tobie:

  • Chęć do aktywnej obsługi klientów

  • Motywacja i dążenie do osiągania doskonałych wyników sprzedażowych

  • Znajomość najnowszych trendów

  • Duża otwartość w bezpośrednim kontakcie z klientem

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 910382022