2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
iCredit
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca Kredytowy - Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyZapraszamy seniorów

Szukasz pracy, ale chcesz elastycznie godzić życie osobiste i zawodowe?

Oferujemy pracę w terenie z grafikiem do uzgodnienia!

DORADCA KREDYTOWY - Wrocław

Obowiązki:

  • Przekazywanie podstawowych informacji nowym klientom,

  • ⁠Troska o poprawność wymaganej dokumentacji,

  • ⁠Dbałość o poprawny obieg dokumentów,

  • ⁠Częsty kontakt telefoniczny lub e-mailowy w ciągu dnia z klientami i wspólnikami,

  • Sporządzanie wniosków kredytowych (teren przydzielimy Ci tak, aby jego obsługa była dla Ciebie jak najdogodniejsza),

  • Kontakt z klientami w celu regularnego odbioru rat,

  • Informowanie klientów o dodatkowych produktach lub usługach⁠,

  • Dyplomatyczne zachowanie w przypadku zapytań klientów i zgłaszanych problemów, potrzeb i obaw,

  • Przekazywanie zapytań i wątpliwości pracownikom wyższego szczebla,

  • Systematyczne reklamowanie na przydzielonym terenie.

Wymagania:

  • Realna motywacja do podjęcia pracy,

  • Zaangażowanie i sumienność,

  • Umiejętność nawiązywania relacji,

  • Skrupulatność w pracy z pieniędzmi,

  • Pełnoletność,

  • Zdolność do odpowiadania na dużą liczbę telefonów lub e-maili dziennie,

  • Ciekawość i chęć pomocy oraz świadczenia usług na najwyższym poziomie,

  • Uważność i cierpliwość.

  Oferujemy:

  • Wdrożenie do pracy: szkolenia wdrażające, teoretyczne i praktyczne,

  • Wynagrodzenie prowizyjne - Twoje zarobki zależą od Ciebie,

  • Umowę zlecenie. Pracę możesz traktować jako dodatkową lub stałą,

  • Samodzielność w działaniu pozwalająca godzić życie zawodowe i prywatne

  • To Ty ustalasz godziny swoich spotkań z klientami,

  • Bogaty system motywacyjny,

  • Realne szanse awansu na stanowisko kierownicze i zbudowanie własnego zespołu,

  • ⁠Wiele innych korzyści.

 Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wymienione w ogłoszeniu stanowisko. W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, przetwarzanie danych osobowych będzie się odbywało również w celu ich przeprowadzenia.

Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art 6. ust. 1 lit. a) RODO. Zgoda na przetwarzanie danych może zostać cofnięta w dowolnym momencie i nie wpłynie to na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi udział w procesie.

Administratorem danych jest iCredit Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-317) przy ul. Orlej 13/10. Aby skontaktować się z nami zadzwoń pod numer tel. 221 221 100.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do nich, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 12 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na użytek przyszłych rekrutacji CV będzie przechowywane przez 12 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego

Informujemy, że wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.icredi.pl w zakładce Polityka Prywatności.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 909168648