2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Bemowo
Dodane 07 maja 2024

Doradca Obsługa klientów język francuski ZDALNIE

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży Produktów z językiem francuskim przy sprzedaży maszyn oraz urządzeń na rynku francuskim.

Miejsce pracy: Zdalnie lub stacjonarnie

Rekrutacja prowadzona jest online prosimy o przesyłanie CV przez OLX

Opis stanowiska:

Kompleksowa obsługa klientów oraz realizacja napływających zamówień;

Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących w języku francuskim;

Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb;

Rozwiązywanie ewentualnych problemów dotyczących dostawy zamówionego towaru.

Odpisywanie na wiadomości email

Wymagania:

Biegła znajomość języka francuskiego (natywna lub C);

Dobra/bardzo dobra znajomość języka polskiego i w mowie i piśmie.

Wysoka komunikatywność oraz mile widziane doświadczenie w handlu z wykorzystaniem technik sprzedażowych

Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów;

Odpowiedzialność za powierzone działania;

Motywacja i zaangażowanie;

Entuzjazm, dobre nastawienie i poczucie humoru.

Oferujemy:

Stabilne oraz atrakcyjne warunki współpracy - Podstawa stała + marża od sprzedaży.

Elastyczny grafik, dopasowany do Twoich preferencji - możliwa praca zdalna lub stacjonarna - wtedy wyższa podstawa

Pakiet szkoleń adaptacyjnych i rozwojowych;

Międzynarodowe środowisko pracy.

Telefon służbowy

Praca na czas stały

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 676400923