2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Dolnośląskie
  6. Marketing - Wrocław
  7. Marketing - Stare Miasto
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca/opiekun Klienta - Dołącz do Dynamicznego Zespołu!

Wynagrodzenie

4 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Czy masz energię do dzielenia się i chcesz zdobyć nowe doświadczenia?

Nasze biuro właśnie rozbudowuje zespół, dlatego poszukujemy osób uśmiechniętych i gotowych do działania.

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które na przestrzeni lat wypracowało własny model funkcjonowania oparty na zaufaniu, ciągłym rozwoju i pełnym zaangażowaniu.

Posiadamy biura w największych miastach Polski, takich jak Kraków, Katowice, Wrocław, Opole, Gdańsk, Poznań, a zwiększenie liczby zadowolonych klientów skutkuje planowanym otwarciem kolejnych oddziałów!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa klienta biznesowego,

  • reprezentowanie firmy,

  • uzupełnianie raportów oraz dokumentów,

  • pozytywne nastawienie w pracy,

OFERUJEMY:

  • Stałe wsparcie zespołu oraz przełożonego,

  • Pracę w stabilnej firmie,

  • Wysokie zarobki,

  • Praca od poniedziałku do piątku (8-16),

  • Szkolenia wdrażające oraz rozwojowe,

  • Pakiet benefitów (LUXMED / MULTISPORT),

  • Pozytywną atmosferę i zgrany zespół,

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana - proszę o dołączenie CV do wiadomości poprzez portal OLX z klauzulą RODO.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 910264865