2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 10 maja 2024

Doradca/Opiekun Klienta w Biurze Sprzedaży

Wynagrodzenie

5 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

To oferujemy

  • pracę w prestiżowej, międzynarodowej firmie z wieloletnim doświadczeniem

  • wysokie i stabilne dochody (od 5 tys. zł.);

  • szkolenia i wsparcie na każdym etapie pracy;

  • przejrzystą ścieżkę awansu zawodowego;

  • dopuszczamy możliwość podjęcia współpracy w elastycznym wymiarze godzin bez konieczności rezygnacji z dotychczasowego zajęcia.

    Twój zakres obowiązków

    • prowadzenie spotkań biznesowych;

    • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami zgodnie z określonymi standardami;

    • analiza potrzeb i oczekiwań Klienta celem skonfigurowania najlepszych rozwiązań;

    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy;

    • realizowanie indywidualnie założonych planów;

    • stałe aktualizowanie i pogłębianie wiedzy z dziedziny finansowo-ubezpieczeniowej.

    Nasze wymagania

    • wykształcenie min. średnie;

    • wysoka kultura osobista oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

    • pozytywne nastawienie do pracy z Klientem;

    • doskonała organizacja pracy;

    • profesjonalne podejście do powierzonych zadań;

    • orientacja na osiąganie rezultatów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 905855616