2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Lublin
Dodane 30 kwietnia 2024

Doradca/Pośrednik/Agent Nieruchomości - HESTUS LUBLIN

Wynagrodzenie

4 500 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

Jeśli szukasz poważnej firmy z doświadczeniem, która wskaże Ci jak mądrze pracować, będzie udzielać wsparcia na każdym etapie pracy i zapewni receptę na długotrwały sukces, jesteś blisko.

Nie nawijamy makaronu na uszy nowym pracownikom. Gdzieś indziej może usłyszysz, że będzie fajna atmosfera i lekka praca. To nieuczciwe względem Ciebie.

Możesz otrzymać na starcie wysokie prowizje, ale sprawdź najpierw jakie narzędzia i szkolenia otrzymasz w zamian.

Nie chcemy tracić Twojego cennego czasu i naszego.

Stawiamy sprawę jasno:

Jesteśmy tu po to aby robić dobrą robotę i w efekcie zarabiać z poczuciem satysfakcji.

A Czego oczekujemy od Ciebie?

  • chęci pomagania i służenia radą - jeśli tego nie masz w sobie to nie jest zawód dla Ciebie

  • samodyscypliny - to samodzielna praca, dla zdecydowanych i zmotywowanych osób, która wymaga od Ciebie codziennych powtarzalnych czynności, nie chcemy stać nad Tobą i codziennie przypominać Ci co masz robić

  • otwartości na planowanie pracy w oparciu o kalendarz, CRM i nowoczesne technologie - to jeden z kluczowych warunków w pracy agenta nieruchomości

  • chęci nieustannej nauki nt. sytuacji rynku nieruchomości, technik sprzedażowych i obsługi klienta. U nas po kilku dniach szkolenie się nie kończy, trwa nieustannie dlatego rozwijasz się bardzo szybko i szybko zaczynasz zarabiać większe pieniądze.

Zakres obowiązków nowego pracownika:

  • spotkania pozyskowe z właścicielami nieruchomości

  • przygotowanie ofert sprzedaży nieruchomości i wprowadzanie do bazy CRM

  • odbieranie telefonów od osób zainteresowanych zakupem i wprowadzeniem ich do bazy CRM

  • analiza ofert nieruchomości na rynku lubelskim

  • wykonywanie telefonów w celu pozyskania ofert nieruchomości

  • organizacja i przeprowadzanie prezentacji nieruchomości

  • prowadzenie korespondencji i negocjacji

  • przygotowanie dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji

  • organizacja zawarcia umowy sprzedaży w kancelarii notarialnej

  • organizacja przekazania nieruchomości po sprzedaży

  • aktualizowanie bazy ofert i poszukujących zgodnie ze standardem firmy

  • poszukiwanie ofert dla klientów poszukujących

  • udział w szkoleniach i zebraniach firmowych

  • współpraca z innymi agentami

Minimalne doświadczenie nowego pracownika/Wymagania:

  • mile widziane min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w handlu/sprzedaży lub usługach,

  • jeśli nie masz doświadczenia to nauczymy Cię ABC tego zawodu, ale warunkiem dołączenia do zespołu jest już posiadanie następujących cech:

    • odpowiedzialność

    • obowiązkowość

    • chęć pomocy ludziom

    • otwartość na ciągłą naukę i zmianę zachowań (pracy)

    • postępowanie zgodnie ze standardami

    • umiejętność sprzedaży i obsługi klientów poparta udokumentowanym doświadczeniem

    • umiejętność prowadzenia kalendarza i własnej organizacji pracy

    • chęć nauki pracy na nowoczesnym oprogramowaniu do obrotu nieruchomościami

    • uporządkowany styl pracy

    • chęć stałego rozwoju w zakresie umiejętności oraz prawa w obrocie nieruchomościami, umiejętności sprzedażowych oraz obsługi klienta

    • umiejętności analitycznego myślenia

    • praca w programie Word i Excel

Co konkretnie oferujemy?

  • szkolenie wprowadzające do zawodu (onboarding) w zakresie prawa w obrocie nieruchomościami, budowania bazy ofert nieruchomości, sprzedaży i pracy z klientami kupującymi.

  • wsparcie i mentoring - posiadający 10 letnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami właściciel biura, doświadczony fliper, pośrednik i inwestor, który zrealizował z powodzeniem wiele inwestycji na rynku lubelskim

  • wsparcie Office Managera

  • własny dział kredytowy

  • standardy pracy agencji nieruchomości, które warunkują silną markę i ułatwiają pozyskiwanie ofert nieruchomości i klientów

  • sprzęt służbowy (laptop, telefon, dalmierz)

  • nowoczesne biuro do pracy

  • dla najlepszych auto służbowe

  • karta MultiSport

  • reklama w social mediach, materiały reklamowe dla agenta, fotograf, Home Staging

HESTUS Nieruchomości to firma opierająca swoje działania na skuteczności, uczciwości, jakości i odpowiedzialności.

Szukamy osób, którym bliskie są nasze wartości:

  • Skuteczność: W HESTUS Nieruchomości zależy nam aby ostatecznie być efektywnymi, aby skutecznie pomóc naszym klientom. Po to tu jesteśmy.

  • Uczciwość: Uczciwość jest dla nas warunkiem wzajemnego szacunku w zespole. Bez niej nie wyobrażamy sobie skutecznej współpracy pomiędzy nami.

  • Jakość: W naszej pracy nie oszczędzamy na jakości, “nie ścinamy narożników”, ponieważ wiemy, że to jakość jest warunkiem zbudowania przyszłości, kariery agenta.

  • Odpowiedzialność: Wierzymy, że bez poczucia odpowiedzialności, nasze wysiłki kończą się fiaskiem, unikaniem, uciekaniem, skracaniem. Dlatego w HESTUS Nieruchomości bierzemy pełną odpowiedzialność za swoją pracę o pozyskania nieruchomości do zamknięcia transakcji.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 872192016