2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Gorzyczki
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca Pracownika ds. HR/ Associate partner

Lokalizacja

Gorzyczki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W firmie Amazon uważamy, że każdy dzień jest dniem pierwszym. Dziś to pierwszy dzień dla Ciebie. Możesz stać się częścią czegoś naprawdę wielkiego i zrealizować swoje pomysły. Możesz dołączyć do firmy, która zmienia się każdego dnia. Za marką Amazon stoi energia i pasja. Pracujemy nad tym, aby stać się najbardziej zorientowaną na klienta firmą na świecie. W tym celu potrzebujemy ludzi wyjątkowo utalentowanych, inteligentnych i zmotywowanych. To Twoja szansa. Możesz tworzyć historię.

Stanowisko Doradcy Pracownika ds. HR to stanowisko rozwojowe, interaktywne, niezwykle zorientowane na klienta, czyli pracowników magazynowch (Associates) Amazon Fullfilment Center. Czas pracy powiązany jest z operacyjnym systemem zmianowym. Główna część Twoich obowiązków będzie opierała się na budowaniu trwałej relacji z pracownikami i zapewnianiu im pomocy i wsparcia poprzez rzetelne procesowanie wszelkich zapytań pracowniczych, w oparciu o doskonałą znajomość procesów oraz wymogów administracyjnych.

Kluczowi Klienci

Pracownicy Magazynowi (FC Associates); Liderzy (Leads); Kierownicy Operacyjni (Area Managers; Ops Managers), lokalny zespół HR, dział usług wspólnych dla HR (HR Shared Services).

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

  • Wspieranie Centrum Logistycznego w kwestiach zarządzania czasem pracy pracowników, zarządzania danymi, zarządzania nieobecnościami

  • Wspieranie pracowników w tematach związanych z HR (dokumentacja pracownicza, rozwiązywanie problemów, odpowiadanie na zapytania)

  • Zapewnienie terminowej i dokładnej administracji personalnej, w tym zarządzanie systemem rejestracji czasu pracy oraz wsparcie zarządzania planami i wnioskami urlopowymi

  • Zbieranie i procesowanie danych oraz przygotowywanie raportów na potrzeby HR i Operacji

  • Wspieranie działań rekrutacyjnych, w tym wdrożenia nowych pracowników o Administracja personalna, w tym obsługa sytemu My time

Szukamy osób gotowych do pracy zmianowej (zmiana dzienna i zmiana nocna), dni pracy mogą przypadać także w weekendy. Charakter pracy na tym stanowisku pozwala na 3 dni wolne od pracy (4 dni pracy po 10 godzin dziennie).

Miejsce pracy: Gorzyczki, POL

PODSTAWOWE KWALIFIKACJE

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)

  • Zainteresowanie obszarem HR

  • Umiejętność zachowania poufności danych i zapewnienia właściwej ochrony danych wrażliwych

  • Doskonała znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie CEFR C1/ C2 Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym lub średnio-zaawansowanym CEFR A2

PREFEROWANE KWALIFIKACJE

  • Znajomość prawa pracy oraz zagadnień z zakresu HR

  • Wcześniejsze doświadczenie w dziale HR

  • Zdolności analityczne (umiejętność identyfikacji problemów i szukania przyczyn źródłowych, praca z liczbami i danymi, zrozumienie wskaźników i umiejętność tworzenia raportów)

  • Znajomość języka angielskiego (na poziomie CEFR B1/B2)

  • Umiejętność samodzielnej pracy w dynamicznym środowisku

Kolejnym krokiem po złożeniu aplikacji będzie uzupełnienie testu. Test trwa około 30 minut i można go ukończyć w języku polskim. Prosimy sprawdzać skrzynkę mailową. Ukończenie testu jest konieczne by kwalifikować się do kolejnego etapu.

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed

  • Ubezpieczenie na życie z Allianz

  • Dopłatę do karty Multisport

  • Dopłatę do posiłków

  • Zniżka na zakupy w sklepie Amazon

  • Dofinansowania do szkoleń - career choice

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzyczki,

Śląskie

Śląskie, Gorzyczki
ID: 909239505