2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bytom
Dodane 12 kwietnia 2024

Doradca serwisowy || BOK serwisu mechanicznego || Renault Nissan Dacia

Wynagrodzenie

5 400 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Dąbrowscy to śląski leader motoryzacyjny w sprzedaży marek: Renault, Nissan, Dacia, Isuzu Trucks.

Stanowisko: Doradca Serwisowy w Autoryzowanym Serwisie Samochodowym

Miejsce wykonywania pracy: Zabrze Maciejów

Za jakie zadania będziesz odpowiedzialny?

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, tj. przyjmowanie zleceń, przekazywanie ich do serwisu, kontrola wykonanej pracy przez serwis mechaniczny, prowadzenie dokumentacji pojazdu,

  • Prezentowanie produktów i usług firmy,

  • Udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów,

  • Analiza potrzeb i oczekiwań klientów,

  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów,

  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w branży motoryzacyjnej, w obsłudze klienta,

  • Masz wiedzę z zakresu mechaniki pojazdów,

  • Masz prawo jazdy kat. B,

  • Lubisz pracować z ludźmi,

  • Umiesz dobrze się zorganizować,

  • Potrafisz pracować w zespole,

to szukamy osoby takiej jak Ty!

Co zyskujesz pracując z nami?

  • Interesującą pracę z możliwością rozwoju własnych umiejętności,

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowę o pracę oraz motywujący system premiowy,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia marki,

  • Stałe godziny pracy w systemie zmianowym,

  • Miłą i przyjazną atmosferę.

Dołącz do naszego zespołu wysyłając dokumenty aplikacyjne za pośrednictwem OLX.

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 911235758