2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Mogilany
Maciej
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca Serwisowy - Bosch Car Service

Wynagrodzenie

6 700 - 9 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mogilany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

GEMMA to ponad 30 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej w zakresie serwisowania samochodów osobowych i dostawczych oraz sprzedaży hurtowej i detalicznej. Obecnie firma zatrudnia ponad pięćdziesięciu pracowników. Nasz wielomarkowy serwis należy do międzynarodowej sieci Bosch Car Service. Wykonujemy diagnostykę, naprawy i prace serwisowe samochodów osobowych i dostawczych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną olejów, płynów, części i akcesoriów samochodowych wielu światowych producentów.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

DORADCA SERWISOWY - OBSŁUGA KLIENTA SERWISU SAMOCHODOWEGO

Wymagania:

Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Znajomość branży motoryzacyjnej

Umiejętność współpracy w zespole i zaangażowanie

Samodzielność w działaniu

Prawo jazdy kat. B

Uczciwość, dobra organizacja pracy, samodzielność, staranność i odpowiedzialność.

Zakres obowiązków:

Przyjmowanie zleceń serwisowych

Kosztorysowanie napraw

Zarządzanie pracą mechaników oraz warsztatu

Nadzór nad jakością wykonywanych usług

Profesjonalna obsługa klientów

Zamawianie części zamiennych

Rozliczanie zrealizowanych zleceń wraz z wystawianiem dokumentów sprzedaży

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Dodatkowe ubezpieczenie na życie w PZU

Pakiet opieki medycznej PZU Zdrowie

Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Gwarancja terminowej płatności wynagrodzenia

Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

Wsparcie na każdym etapie wdrożenia do pracy

Prosimy o zgłaszanie CV poprzez aplikację OLX lub bezpośredni kontakt telefoniczny.

Miejsce pracy Kraków - Libertów

Lokalizacja

Mogilany,

Małopolskie

Małopolskie, Mogilany
ID: 909132901