2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Środa Wielkopolska
Dodane 26 kwietnia 2024

Doradca serwisowy ASO Mroczkowski Środa Wielkopolska

Lokalizacja

Środa Wielkopolska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Mroczkowski Spółka z o.o. poszukuje doradcy serwisowego w Autoryzowanym Serwisie Volkswagen

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obsługa klientów zgodnie z procesem marki VW i Skoda

Przyjęcie klientów do serwisu

Nadzorowanie dokumentacji oraz przebieg naprawy

Kontrolowanie jakości naprawy

WYMAGANIA:

Wykształcenie mechanik samochodowy

Mile widziane doświadczenie

Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Odpowiedzialność

Znajomość techniki samochodowej

Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

ZAPEWNIAMY

Przyjazne środowisko pracy

Motywujący system wynagrodzeń

Ciekawą, stałą pracę w stabilnej firmie

Możliwość rozwoju zawodowego

CV proszę wysyłać za pośrednictwem OLX lub dostarczyć osobiście do firmy Mroczkowski Spółka Jawna Kijewo 37 63-000 Środa Wlkp.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883 z późn. zmianami

Lokalizacja

Środa Wielkopolska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Środa Wielkopolska
ID: 667193949