2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Zachodniopomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Koszalin
Dodane Dzisiaj o 09:25

Doradca Serwisowy - Honda

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa Mojsiuk, to grupa przedsiębiorstw handlowo – usługowych, z zakresu motoryzacji. Autoryzowany dealer marek Mercedes-Benz, Peugeot, Honda, Citroen, Fiat, Opel i Centrum Blacharsko-Lakiernicze. Więcej informacji o firmie znajdziesz na naszej stronie internetowej, www.mojsiuk.pl .

Aktualnie poszukujemy pracownika do naszego oddziału w Starych Bielicach k/Koszalinie, na stanowisko: Doradca Handlowy - Honda

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, zlecanie, rozliczanie i nadzór nad realizacją usług serwisowych

  • Organizacja pracy na serwisie

  • Nadzór nad zespołem mechaników

  • Kontrola jakości wykonanych prac serwisowych

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, bądź wykształcenie kierunkowe

  • Znajomość zagadnień motoryzacyjnych

  • Obsługa komputera, umiejętność organizacji pracy i pracy zespołowej

  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

  • Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania swoich obowiązków

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla Grupy Mojsiuk z dopiskiem nazwy stanowiska „Doradca Serwisowy - Honda”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mojsiuk sp. z o.o. sp.k. adres 76-039 Stare Bielice, ulica Koszalińska 89 , jej następców prawnych oraz podmioty powiązane (Mojsiuk Sp. z o.o. , Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze S.A., Mojsiuk Motor Sp. J., Mojsiuk Sp. z o.o. Auto KM Sp. K.,) zwanymi dalej Administratorem. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. „

Pełna klauzula informacyjna znajduje się na stronie internetowej www.mojsiuk.pl w zakładce RODO (www.mojsiuk.pl/rodo/)

Jeśli chcecie, aby Państwa CV było wykorzystane nie tylko do aktualnej rekrutacji, ale także do celów przyszłych rekrutacji, proszę o zamieszczenie klauzuli:

 „Oświadczam, że wrażam zgodę na przetwarzanie przez Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. K., jej następców prawnych oraz podmioty powiązane : Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze S.A., Mojsiuk Motor Sp. J., Mojsiuk Sp. z o.o. Auto KM Sp. K., Mojsiuk Sp. z o.o.) moich danych osobowych zawartych w CV dla celów obecnie prowadzonej rekrutacji oraz rekrutacji prowadzonych w przyszłości".

Podstawa prawna:

RODO: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 908382063