2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Kujawsko-pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Toruń
Dodane 12 kwietnia 2024

Doradca serwisowy w ASO MAN

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Truck Gigant Sp. z o.o.

Autoryzowany Partner Serwisowy MAN.

Doradca serwisowy:

Twój zakres obowiązków

·         Umawianie klientów do serwisu.

·         Planowanie prac serwisowych zgodnie ze możliwościami produkcyjnymi serwisu.

·         Prowadzenie harmonogramu rezerwacji napraw i obsługi pojazdów.

·         Koordynacja przepływu informacji o konieczności wykonania dodatkowych prac pomiędzy serwisem a klientem.

·         Prowadzenie dokumentacji serwisowej, otwieranie zleceń, rozliczanie wniosków gwarancyjnych, monitorowanie akcji serwisowych.

·         Rozliczanie pracy mechaników.

·         Wystawianie faktur serwisowych.

·         Kontakt z klientem celem uzyskania informacji na temat jakości wykonanych napraw.

·         Dbanie o dobre relacje i wysoką satysfakcję klientów.

Nasze wymagania

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok.

·         Znajomość budowy pojazdów ciężarowych.

·         Umiejętności organizacyjne i zdolności komunikacyjne.

·         Prawo jazdy kat. B (mile widziane kat. C, C+E)

·         Dokładność i skrupulatność.

·         Zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu.

·         Znajomość języka angielskiego mile widziana.

·         Chęć rozwoju oraz doskonalenia zawodowego.

To oferujemy

·         Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

·         Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i zaangażowania.

·         Premie uzależnione od wyników pracy.

·         Specjalistyczne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.

·         Pracę w koleżeńskiej atmosferze.

·         Wynagrodzenie zawsze na czas.

CV prosimy przesyłać na adres recepcja(at)truckgigant.pl z dopiskiem: DORADCA SERWISOWY oraz klauzulą o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Truck Gigant Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Włocławska 179*********100 Toruń, zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 6 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 883036057