2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Białystok
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bema
Dodane 10 maja 2024

Doradca Serwisowy w Autoryzowanym Serwisie Forda

Lokalizacja

Białystok, Bema

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jako Autoryzowany Serwis Ford Auto Hobby poszukujemy doświadczonego Doradcy Serwisowego, który dołączy do naszego zespołu.

Oczekujemy, że idealny kandydat zapewni naszym klientom wysokiej jakości fachową obsługę oraz profesjonalne doradztwo techniczne związane z serwisowaniem pojazdów marki Ford.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych oraz diagnozowanie potrzeb klientów

  • Doradztwo techniczne oraz rekomendowanie odpowiednich usług serwisowych

  • Zarządzanie harmonogramem napraw i konserwacji

  • Utrzymywanie wysokiego poziomu satysfakcji klientów

  • Współpraca z zespołem techników w celu zapewnienia najwyższej jakości usług

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w serwisie samochodowym

  • Znajomość mechaniki pojazdowej

  • Samodzielność w planowaniu i organizacji własnej pracy

  • Wysokie zdolności komunikacyjne

  • Zorientowanie na klienta i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie profesjonalnego zespołu

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bema
ID: 917326732