2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Tarnowskie Góry
Dodane 12 kwietnia 2024

DORADCA SERWISOWY w serwisie samochodowym

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska pracy

Obsługa (telefoniczna i bezpośrednia) Klientów serwisu samochodowego,

 Zadania doradcy

·         przyjmowanie pojazdów do naprawy oraz prowadzenie związanej z tym dokumentacji

·         pilnowanie prawidłowego  procesu napraw

·         dobór i sprzedaż części, akcesoriów i usług Klientom serwisującym auta

WYMAGANIA:

•     doświadczenie w dziale obsługi Klienta  w branży motoryzacyjnej,

 ·         min. wykształcenie średnie, (mile widziane o profilu technicznym)

·         prawo jazdy kategorii B, w aktywnym użyciu.

·         wiedza techniczna dotycząca: branży motoryzacyjnej

·         dokładność, sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

·         umiejętność pracy w zespole

·         wielozadaniowość

 Przyszły Pracodawca gwarantuje Ci:

·         współpracę z rodzinną Firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej,

·         miłą i przyjazną atmosferę pracę

·         atrakcyjny system wynagradzania

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 911292549