2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Goleniów
Dodane 30 kwietnia 2024

Doradca Serwisu Barycza Auto Serwis Goleniów na zastępstwo / na stałe

Wynagrodzenie

6 850 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Goleniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • przyjmowanie samochodów do naprawy i wydawanie po obsłudze

  • bieżąca obsługa Klienta

  • otwieranie rozliczanie i bieżąca kontrola zleceń serwisowych

  • nadzorowanie procesu naprawy

  • kontakt z klientem na każdym etapie procesu naprawy

  • dobieranie i zamawianie części zamiennych pod naprawy

Nasze wymagania:

  • doświadczenia w podobnej pracy w branży motoryzacyjnej

  • otwartości i bardzo wysokiej komunikatywności (warunek konieczny)

  • bardzo wysokiej kultury osobistej

  • dobra znajomość budowy i specyfiki napraw samochodów

  • rzetelność i dokładność przy wykonywaniu obowiązków

  • zorientowanie na Klienta

  • mile widziany komunikatywny niemiecki

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie w systemie premiowym nastawionym na wydajność pracy

  • otwarta i serdeczna atmosfera

  • stabilne zatrudnienie

  • nowoczesne narzędzia ułatwiające codzienną pracę

  • imprezy integracyjne

  • premie świąteczne

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa/herbata

Zastrzegamy kontakt tylko z wybranymi osobami spełniającymi wymagania

Lokalizacja

Goleniów,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Goleniów
ID: 912182948