2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Srebrna Góra
Dodane 23 maja 2024

Doradca serwisu ciągników i maszyn rolniczych

Lokalizacja

Srebrna Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem naszych Punktów Serwisowych, tworzymy nowe stanowisko pracy – Doradca serwisu. Zatem, jeśli jesteś otwartą i pełną energii osobą, lubisz ludzi i czerpiesz satysfakcję z rozmów z nimi, zadowolenie Klienta jest dla Ciebie najważniejsze, a do tego jeszcze posiadasz wiedzę z zakresu budowy i napraw pojazdów to właśnie Ciebie szukamy.

Lokalizacja: Srebrna Góra, k. Wapna (62-120)

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa i fachowa obsługa Klientów serwisu w oparciu o ustalone zasady i procedury

  • Aktywne oferowanie usług serwisowych

  • Umawianie klientów i planowanie prac serwisu

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

  • Reprezentowanie firmy w kwestiach związanych z serwisem

  • Współtworzenie oraz wdrażanie akcji promocyjnych

  • Wprowadzanie zleceń serwisowych do systemu CRM i ERP

  • Prowadzenie ewidencji realizowanych działań serwisowych oraz dokumentacji serwisowej

  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średniego

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, środowisko Windows)

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista i poprawna komunikacja interpersonalna

  • Chęć rozwoju i dokształcania się

Mile widziane:

  • Wykształcenie techniczne

  • Wiedza z zakresu budowy pojazdów

  • Znajomość technologii napraw pojazdów

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • Znajomość branży rolniczej

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • Dostęp do szkoleń umożliwiających rozwój zawodowy

  • Realny wpływ na strategie rozwoju oddziału, możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • Duża samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań

  • Partnerska współpraca, która jest dla nas największą wartością

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności: pensja podstawowa + atrakcyjny system premiowy

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Współpracę od zaraz lub możemy poczekać na zakończenie Twojego okresu wypowiedzenia

Lokalizacja

Srebrna Góra,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Srebrna Góra
ID: 918621051