2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Podgórze
Grupa PGD
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca Serwisu Hyundai Korea Motors

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Grupa PGD - Hyundai Korea Motors

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Dołącz do autoryzowanego salonu samochodowego i serwisu mechanicznego marki Hyundai Korea Motors w Krakowie.

Jesteśmy częścią Grupy PGD - pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Lokalizacja: Kraków, al. Powstańców Śląskich 22

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów serwisu mechanicznego w oparciu o obowiązujące procedury - przyjmowanie zleceń serwisowych, określenie zakresu i terminu wykonanych prac, informowanie Klienta o przebiegu prac

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i rozliczanie zleceń

  • Kontrola jakości prowadzonych napraw w ustalonym zakresie

  • Aktywna współpraca z innymi pracownikami przy realizacji powierzonych celów

  • Realizacja programów serwisowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane mechaniczne)

  • Znajomość budowy samochodów pod kątem napraw

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie obsługi Klienta

  • Umiejętność współpracy w zespole i zaangażowanie

  • Samodzielność w działaniu oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Asertywność

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i premii miesięcznej

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Szkolenia importerskie

  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny

  • Dofinansowane karty Benefit MultiSport

  • Super oferta pracownicza! - zakup lub wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach

  • Udział w corocznym konkursie Tytany, gdzie nagrodą jest atrakcyjna wycieczka zagraniczna

  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 910261220