2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Dębica
Dodane 15 maja 2024

Doradca Techniczno - Handlowy

Wynagrodzenie

4 500 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dębica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem firmy, zatrudnimy dwie osoby na stanowisku Doradcy Techniczno - Handlowego

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Oferowanie produktów znanych marek, Oknoplast, Hormann, Gerda, Tarasola, Parmax

  • Obsługa Klienta w biurze oraz w miejscu inwestycji

  • Wykonywanie pomiarów (nauczymy Cię)

  • Podpisywanie umów i wysyłanie zamówień do dostawców

CO OFERUJEMY

  • Pracę w firmie, która jest bardzo pozytywnie postrzegana przez aktualnych i potencjalnych klientów

  • Dostęp do bardzo wartościowych szkoleń produktowych oraz sprzedażowych organizowane przez nas i producentów

  • Otrzymasz stałe wynagrodzenie

  • Twoja praca będzie dodatkowo wynagradzana – otrzymasz prowizję za realizację planów sprzedażowych bez górnego pułapu

NASZE WYMAGANIA

  • Nie przeraża Cię użycie metrówki i/lub lasera

  • Potrafisz czytać projekty budowlane

  • Jesteś skrupulatny i potrafisz myśleć logicznie

  • jesteś skutecznym sprzedawcą, odnosisz sukcesy i sprzedaż daje Ci ogromną satysfakcję;

  • Czerpiesz przyjemność z kontaktu z ludźmi, lubisz z nimi rozmawiać i wspierać w rozwiązywaniu ich problemów;

  • Nie potrafisz żyć bez wyzwań i celów – potrzebujesz widzieć dowody swojego sukcesu; rozumiesz, że sprzedaż to nie same relacje, przypadek czy szczęście, ale metodyczne wykonywanie określonych zadań;

  • Samodoskonalenie i uczestniczenie w szkoleniach jest dla Ciebie ważne

Szukamy osoby odpowiedzialnej, która rozumie, że sprzedawanie to pomaganie ludziom i troszczenie się o ich dobro.

Praca w sprzedaży to nie jest łatwy kawałek chleba. Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz powyższe warunki

PRIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Firma Prim jest autoryzowanym Partnerem Handlowym Premium takich marek jak Oknoplast i Hormann, Gerda, Tarasola. W naszym portfolio znajdują się produkty najwyższej jakości. Oferujemy kompleksową pomoc w wyborze stolarki w naszym salonie sprzedaży, który przeszedł gruntowny remont i wyposażony jest w najnowsze rozwiązania okien, drzwi, bram, rolet, automatyki i systemów smart. Wykonujemy profesjonalne pomiary, nasze usługi realizowane są w najwyższym standardzie, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, którzy prześlą kompletną aplikację (CV i powód aplikowania).

Lokalizacja

Dębica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dębica
ID: 918428746