2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podkarpackie
  6. Przedstawiciel handlowy - Stalowa Wola
Dodane 04 kwietnia 2024

Doradca techniczno-handlowy

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Firma HM Service jest dostawcą wyspecjalizowanych usług technicznych dla branży obróbki metali. Główny zakres działania to serwis obrabiarek sterowanych numerycznie.

Jako autoryzowany partner firmy Renishaw, do swojego zespołu poszukujemy:

DORADCY TECHNICZNO-HANDLOWEGO

Zakres zadań:

  • Podtrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami oraz poszukiwanie nowych możliwości rozwoju rynku

  • Doradztwo w obszarze oferowanych przez firmę usług i rozwiązań technicznych, w szczególności oprzyrządowania pomiarowego firmy Renishaw

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Udział w targach branżowych

  • Analizę rynku na podległym terenie

  • Praca terenowa – województwo podkarpackie

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, mile wdzianie doświadczenie jako technolog/programista CNC

  • Umiejętność organizacji własnej pracy oraz samodzielność w realizacji zadań

  • ·Otwarte podejście do nowych projektów oraz wyzwań rynku

  • Optymizm i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Znajomość lokalnego rynku przedsiębiorstw z sektora przemysłowego i produkcyjnego - mile widziane

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację

  • Prawo jazdy kat. B

Proponujemy:

  • Duża samodzielność na stanowisku

  • Możliwość zdobywania nowych umiejętności w środowisku nowych technologii przemysłowych

  • Wynagrodzenie uzależnione od uzyskiwanych rezultatów

  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków

  • Dofinasowanie do szkoleń i kursów

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 870740210