2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Olsztyn
Dodane 10 maja 2024

Doradca techniczno-handlowy

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma CSB Sp. z o.o. jako producent ślusarki aluminiowej w zwiazku z rozwojem działu handlowego zatrudni osobę na stanowisko

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ofert w zakresie dostawy i montażu stolarki aluminiowej, na podstawie dokumentacji projektowej

  • Dbanie o relacje z klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów

  • Nadzór nad realizacją projektu w zakresie dostawy i montażu

  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania:

  • Znajomości pakietu Office, a w szczególności programu Excel i Word

  • Chęć uczenia się

  • Dokładność, cierpliwość, staranność i sumienność

  • Zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz dokładność

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne uzależnione od posiadanego doświadczenia

  • System premii obrotowych i uznaniowych

  • szkolenia branżowe

  • Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku

  • nowy samochód firmowy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 864850902