2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Tychy
Dodane 22 kwietnia 2024

Doradca Techniczno-Handlowy

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Naskk zatrudni osobę na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy do sprzedaży osłon tarasowych i okiennych. Praca w Salonie w Tychach.

Doświadczenie w branży mile widziane. Odpowiedzialność oraz zaangażowanie w pracę.

Wymagana umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows, Word, Excel, PDF, Mail.

Obowiązki:

Prezentacja produktów oraz sprzedaż zadaszeń tarasowych i osłon okiennych

Przygotowywanie ofert handlowych dla Klientów.

Kontakt osobisty oraz telefoniczny z klientem.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi lub kontaktu na wybrane oferty.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 897629679