2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Miłomłyn
Dodane 30 kwietnia 2024

Doradca techniczno-handlowy

Lokalizacja

Miłomłyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika na stanowisko - doradca techniczno-handlowy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa Klienta – telefonicznie, bezpośrednio:

- informowanie o dostępnym w sprzedaży asortymencie,

- pomoc w rozwiązywaniu problemów i przyjmowanie reklamacji klientów,

- przygotowywanie ofert handlowych, kalkulacji szczegółowych w arkuszach kalkulacyjnych zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta na podstawie dokumentacji (projekty organizacji ruchu itp.),

  • współpraca ze stałymi klientami i rozszerzanie zakresu współpracy,

  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań,

  • praca w systemie magazynowo - handlowym firmy,

  • rozliczanie materiałowe zleceń

  • współpraca z innymi działami firmy

  • tworzenie właściwej atmosfery w miejscu pracy,

NASZE WYMAGANIA:

  • znajomość programów pakietu Microsoft Office, a w szczególności Microsoft Excel,

  • dobra organizacja pracy, zmysł estetyczny, sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • gotowość do rozwoju,

  • prawo jazdy kat. B

Lokalizacja

Miłomłyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Miłomłyn
ID: 902848606