2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Błaszki
Dodane 19 kwietnia 2024

Doradca techniczno - handlowy

Lokalizacja

Błaszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Grupa Pietrucha to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo, działające w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

W związku z rozwojem firmy, zatrudnimy osobę na stanowisku:

Doradca techniczno – handlowy

Twój zakres obowiązków:

  • utrzymywanie kontaktów z odbiorcami naszych produktów, obsługa sprzedażowa i posprzedażowa,

  • rozwój rynku, rozbudowa bazy odbiorców i sieci dystrybucji,

  • doradztwo techniczne w zakresie doboru oferowanych przez nas produktów,

  • przygotowywanie koncepcji projektowych oraz wykonywanie rysunków i dokumentów technicznych,

  • wizyty handlowe i terenowe na inwestycjach budowlanych,

  • prezentacja i promowanie produktów na targach branżowych.

Nasze wymagania:

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe (budownictwo-geotechnika, budowa dróg i mostów),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1,

  • doświadczenie i znajomość branży, lecz cenimy również chęć poszerzenia horyzontów, motywację i nastawienie na        naukę i zdobywanie wiedzy,

  • samodzielność, umiejętności interpersonalne,

  • znajomość programów technicznych (AutoCAD, oprogramowania geotechnicznego GEO5 lub pokrewne) będzie      dodatkowym atutem,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie, będącym częścią grupy rodzinnych firm z ponad 60-letnią historią, o zasięgu międzynarodowym,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i motywujący system wynagrodzenia,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy.

Lokalizacja

Błaszki,

Łódzkie

Łódzkie, Błaszki
ID: 912992304