2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Mikołów
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 05 maja 2024

Doradca Techniczno-Handlowy

Wynagrodzenie

5 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mikołów, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Jeżeli interesuje Cię ciekawa praca, poznawanie nowych technologii i rozwiązań, aplikuj na stanowisko Doradca Techniczno- Handlowy.

Twój zakres obowiązków:

  • Podtrzymywanie kontaktów z obecnymi Klientami

  • Tworzenie ofert handlowych

  • Wsparcie techniczne dla aktualnych i nowych Klientów

  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych urządzeń i rozwiązań

  • Raportowanie wyników pracy

  • Uczestnictwo w prezentacjach produktów oraz targach branżowych

  • Podstawowe prace serwisowe i rozruchowe testy urządzeń

  • Praca na miejscu, w siedzibie firmy oraz opcja pracy hybrydowej

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Ogólna znajomość branży przemysłowej

  • Doświadczenie mile widziane, ale nie jest wymagane

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność obsługi komputera, praca z pakietem Office

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego. J

    Język niemiecki będzie dodatkowym atutem!

  • Dobra organizacja pracy

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Otwartość, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

Miejsce pracy:

Mikołów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, zlecenie lub kontrakt B2B

  • Elastyczne warunki pracy, praca hybrydowa

  • Pracę w rozwijającej się firmie i branży

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa z premią + system prowizyjny)

  • Narzędzie pracy: laptop, telefon, samochód w przypadku delegacji

  • Dodatkowe benefity: ubezpieczenia oraz dodatki noworoczne

  • Wsparcie doświadczonej kadry

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Centrum
ID: 915085841