2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Jeżyce
Portos TR7
Dodane 25 kwietnia 2024

Doradca techniczno-handlowy (branża budowlana)

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma Portos, która jest wiodącym producentem rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych oraz bram rolowanych i pergol zatrudni pracownika na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Rejon: WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE

Zakres obowiązków

  • Wizyty u Klientów biznesowych

  • Rozwiązywanie problemów technicznych

  • Prowadzenie szkoleń

  • Reagowanie na reklamacje

  • Wyjazdy w delegacje

  • Raportowanie o swoich działaniach

Wymagania:

  • Zmysł techniczny - Twoje umiejętności techniczne pozwolą Ci skutecznie radzić sobie z prostymi problemami technicznymi w terenie, co jest istotne dla naszych Klientów.

  • Samodzielność - jako nasz przedstawiciel musisz być osobą, na której można polegać, która dąży do celu i potrafi samodzielnie podejmować decyzje.

  • Chęć do nauki - nasza oferta produktowa jest szeroka, a możliwości konfiguracji produktów niemal nieskończone. Oczekujemy, że będziesz dążyć do ciągłego rozwijania swojej wiedzy.

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B - korzystne warunki współpracy, w tym 26 dni płatnego urlopu i 2 biurowe piątki w miesiącu

  • Wynagrodzenie - oparte o prowizję bez limitu, ale zawierające stałą podstawę

  • Samochód do użytku służbowego z kartą flotową

  • Baza aktywnych Klientów

  • Przemyślane, skuteczne wdrożenie: przez pierwszy miesiąc przechodzisz szkolenia produktowe, techniczne i sprzedażowe.

  • Wsparcie z centrali - nasz zespół umawia Twoje spotkania, ustala optymalne trasy przejazdów, wycenia, zapewnia serwis i obsługę reklamacji.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 912615222