2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Bytom
Dodane 23 kwietnia 2024

Doradca Techniczno-Handlowy | Bytom | Pełny etat | Podstawa + Premia

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa ARMA POMP - grupa przedsiębiorstw produkcyjno-handlowych prowadzących działania w zakresie doradztwa technicznego oraz dostaw produktów i usług dla sektora przemysłowego.

W związku z planami dalszego rozwoju, poszukujemy kandydata na stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy.

Zakres obowiązków:

• Rozwijanie i utrzymywanie relacji z klientami z branży przemysłowej,

• Pozyskiwanie nowych klientów,

• Doradztwo techniczne w zakresie doboru armatury przemysłowej,

• Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych oraz nadzorowanie procesu realizacji zamówień,

• Raportowanie swoich działań i wyników.

Wymagania:

• Umiejętność budowania relacji opartych na współpracy i zaangażowaniu,

• Umiejętność podejmowania racjonalnych decyzji pod presją czasu,

• Chęć nieustannego rozwijania swoich umiejętności,

• Prawo jazdy kat. B,

• Doświadczenie techniczne lub chęć rozwijania wiedzy w tym kierunku.

Mile widziane:

• Doświadczenie w branży przemysłowej

Oferujemy:

• Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę,

• Narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków,

• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, wiedzy i umiejętności kandydata wraz z systemem

motywacyjnym uzależnionym od wyników,

• Szkolenia branżowe i handlowe.

• Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 913873431