2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Podgórze
Dodane 22 kwietnia 2024

Doradca techniczno-handlowy ds. OZE

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

House Solutions sp. z o.o. oferuje usługi w zakresie innowacyjnych technologii systemów ogrzewania, chłodzenia oraz rozwiązań fotowoltaicznych. Od lat budujemy stabilną markę, która zadowala nie tylko klientów, ale przede wszystkim pracowników. Nasz zespół składa się z solidnych, kompetentnych osób, gotowych na podejmowanie nowych wyzwań.

Jeśli poszukujesz solidnego pracodawcy – wybierz House Solutions! Połącz się z nami najlepszą energią!

Twój zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów OZE: fotowoltaika, magazyny energii i pompy ciepła

  • współpraca z klientem indywidualnym i biznesowym

  • kompleksowa obsługa klientów w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzania ofert

  • pozyskiwanie klientów różnymi kanałami: d2d; zdobywanie poleceń z odbywanych

  • spotkań oraz inne własne skuteczne pomysły

  • współpraca z Partnerami w ramach Programu Rekomendacji

  • współpraca z biurem oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • rzetelne raportowanie wyników swojej pracy w systemie CRM

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów OZE klientom indywidualnym lub biznesowym

  • samodzielność, motywacja i poczucie odpowiedzialności

  • umiejętność pozyskiwania klientów

  • umiejętności sprzedażowe oraz prowadzenia negocjacji

  • otwartość na zmiany, szukanie najlepszych rozwiązań i usprawnień w swojej pracy

  • ciągły rozwój i podnoszenie swoich umiejętności

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • wybór formy zatrudnienia (umowa zlecenia, umowa o pracę, B2B)

  • prywatna opieka medyczna

  • Multisport

  • możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji

  • możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących branżę

  • pyszną kawę w biurze na Podgórzu

  • od poniedziałku do czwartku ciasta, owoce i cukierki do wspólnej degustacji

  • wspólną celebrację Twoich urodzin – pysznym tortem

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 913629559