2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gdańsk
  7. Przedstawiciel handlowy - Suchanino
Dodane 17 kwietnia 2024

Doradca Techniczno - Handlowy ds. OZE (fotowoltaika, pompy ciepła)

Wynagrodzenie

5 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Suchanino

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • badanie potrzeb klientów na instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła i pozostałe produkty dostępne w ofercie firmy,

  • realizowanie strategii pozyskiwania nowych klientów zgodnie z wypracowanym skutecznym i etycznym procesem sprzedaży,

  • spotkania z potencjalnymi klientami, negocjacje handlowe,

  • przeprowadzanie audytów obiektów,

  • przygotowanie ofert dla klientów indywidualnych, firm, rolników oraz wspólnot mieszkaniowych.  Budowanie relacji z klientem,

  • dbałość o dobry wizerunek swój oraz firmy,

Nasze wymagania:

  • kultura osobista, komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • wyważona pewność siebie i asertywność dostosowana do okoliczności,

  • determinacja do realizowania planów sprzedażowych,

  • uczciwość wobec klientów i współpracowników,

  • chęć stałego rozwoju i podnoszenia kompetencji,

  • prawo jazdy kat. B,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym, poparte wynikami sprzedażowymi lub referencjami,

  • znajomość branży OZE lub pokrewnej

To oferujemy:

  • ciekawą pracę o dużym stopniu samodzielności w zgranym zespole, w którym każdy pracownik jest ważny i doceniany,

  • dostarczanie leadów sprzedażowych,

  • wsparcie działu projektowego i technicznego,

  • wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system prowizji bez jego górnej granicy,

  • samochód z kartą paliwową lub dodatek do własnego samochodu,

  • nowoczesne narzędzia pracy, takie jak dron,

  • cykliczne szkolenia produktowe i techniczne podnoszące kwalifikacje i kompetencje

Jeżeli:

  • jesteś nastawiony na ludzi

  • jesteś osobą kontaktową, a nawiązywanie relacji z nowymi ludźmi jest dla Ciebie czymś naturalnym

  • zależy Ci na zarabianiu dobrych pieniędzy i już wiesz, że sprzedaż to Twój żywioł

  • jesteś zdeterminowany i łatwo się nie poddajesz

  • nie masz problemu z tym, że usłyszysz kilka razy „NIE”, by później usłyszeć „TAK”

...to jesteś osobą, której szukamy!

Poszukujemy utalentowanych ludzi do naszego działu handlowego Energy On do pracy na terenie województwa pomorskiego.

Wierzymy w to, że prawdziwa sprzedaż to pomaganie ludziom i troszczenie się o ich dobro. Wiemy, że taka sprzedaż daje satysfakcję, rozwój i zadowolenie z pracy. Nie praktykujemy sprzedaży jako wciskania klientom produktów, których nie potrzebują za wszelką cenę. W naszym procesie sprzedaży skupiamy się na identyfikacji potrzeb klienta oraz doborze rozwiązań do niego dostosowanych. Nasze wysokie standardy obsługi wykluczają „sprzedaż za wszelką cenę”.

Kilka słów o nas:

W Energy On zajmujemy się pomaganiem klientom stać się świadomym uczestnikiem transformacji energetycznej. W Polsce odchodzimy od starego modelu kopcących spalanym węglem elektrowni dużych mocy z wielkimi kominami na rzecz małych, rozproszonych źródeł energii, które produkują prąd w czysty sposób.

Dzisiaj do wszystkiego potrzebny jest prąd. Jest już niemal tak niezbędny do życia jak woda. Łatwo się zorientować, że przy elektryfikacji ogrzewania, transportu i coraz wyższym standardem życia w Polsce, perspektywa rozwoju branży jest ogromna w długim horyzoncie czasu.

Nasza oferta złożona z instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, magazynów energii, wsparta doradztwem i usługami inżynierskimi jest odpowiedzią na ten długotrwały nowy trend.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Suchanino
ID: 912394480