2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kalety
Dodane 30 kwietnia 2024

-> Doradca techniczno-handlowy ds. sprzedaży wózków widłowych

Wynagrodzenie

4 242 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalety

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Jesteśmy firmą w branży wózków widłowych, od 20 lat zajmujemy się wynajmem, serwisem, sprzedażą wózków widłowych oraz części zamiennych - specjalizujemy się marką Linde.

Poszukujemy do pracy osobę na stanowisko Przedstawiciel Techniczno-handlowy która zostanie wsparciem do sprawnie funkcjonującego zespołu w naszej firmie. Poszukujemy osoby zarówno do działu sprzedaż / wynajem wózków widłowych oraz sprzedaż części zamiennych - hydraulika siłowa. Obszar działania - aglomeracja śląska - północ (Częstochowa). Siedziba oddziału 42-660 Kalety.

Obowiązki

  • pozyskiwanie i kontakt z nowymi klientami,

  • przygotowywanie ofert, prezentacji i wycen,

  • prezentowanie pozostałych usług takich jak sprzedaż części zamiennych czy serwis,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży urządzeń lub maszyn przemysłowych,

  • komunikatywności i pogodne usposobienie,

  • biegła znajomość pakietu MS OFFICE - excel, word lub odpowiedników,

  • doskonała organizacja pracy i samodzielność w działaniu,

  • solidność i dbałość o szczegóły,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • podstawowa wiedza mechaniczna, mile widziana wiedza techniczna w zakresie wózków widłowych.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • umowa o pracę,

  • samochód służbowy.

Prosimy o kontakt pod numerem: 34 357 73 50 lub podanym w ogłoszeniu.

Zgłoszenia wraz z CV prosimy wysyłać przez OLX.

Lokalizacja

Kalety,

Śląskie

Śląskie, Kalety
ID: 896195228