2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kórnik
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca techniczno-handlowy lakiery do drewna - woj. wielkopolskie

Wynagrodzenie

4 650 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kórnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja online

Opis

Opis stanowiska pracy

- Nawiązywanie kontaktów handlowych oraz podtrzymywanie relacji z Klientami.

- Definiowanie potencjału i potrzeb rynku, monitorowanie działań konkurencji.

- Realizacja planów sprzedażowych.

- Profesjonalne doradztwo w zakresie produktów Firmy.

- Raportowanie oraz prognozowanie.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy brażny lakiery do drewna - warunek konieczny

- Znajomość branży meblarskiej - producenci mebli.

- Zaangażowanie w realizację założonych celów i zadań, praca na wynik.

- Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.

- Dobra organizacja czasu pracy oraz systematyczność.

- Dyspozycyjność, dokładność, rzetelność.

- Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- Ambitną i ciekawą pracę w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia.

- Przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń.

- Szkolenia produktowe oraz wdrożeniowe.

Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

Lokalizacja

Kórnik,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kórnik
ID: 748177484