2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Legnica
Dodane 25 kwietnia 2024

Doradca Techniczno-Handlowy (Obróbka skrawaniem)

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży narzędziowej, poszukuje do wzmocnienia swojego zespołu, doświadczonych oraz osobiście przekonywujących osób na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego z terenu województwa dolnośląskiego oraz całej Polski.

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż innowacyjnych narzędzi skrawających oraz wyposażenia przemysłu

  • opieka nad obecnymi klientami

  • budowa oraz dalszy rozwój sieci sprzedaży poprzez zawieranie i umacnianie jak najlepszych kontaktów

  • profesjonalne doradztwo techniczne

  • przygotowywanie ofert handlowych

Nasze wymagania:

  • wiedza z zakresu narzędzi skrawających oraz znajomość zagadnień technicznych

  • szczególnie mile widziani operatorzy maszyn

  • indywidualne podejście do klienta

  • komunikatywność

  • zaangażowanie

  • wysoka kultura osobista

  • profesjonalizm

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • interesującą pracę w przyjaznym zespole prężnie rozwijającej się firmy

  • wdrożenie, szkolenia i kompleksowe wsparcie

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z motywującym systemem prowizji

  • samochód służbowy

  • inne niezbędne narzędzia pracy

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 909365085