2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Fabryczna
Katarzyna
Dodane 24 maja 2024

Specjalista ds. Sprzedaży

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

HEDAN SP. Z O.O. WROCŁAW

Przemysł przygotowany na przyszłość

Od ponad 30 lat wspólnie z naszymi Klientami, rozwijamy polski przemysł. Specjalizujemy się w doborze oraz serwisie rozwiązań z obszaru utrzymania ruchu i produkcji. Nieustająco dążymy do optymalizacji tych procesów oraz dbania o ich najwyższą jakość i niezawodność. Dzieląc się zdobytą wiedzą, doświadczeniem i technicznym wsparciem, realnie wpływamy na rozwój i sukcesy naszych Klientów, dbając jednocześnie o to, by ich biznes był przygotowany na przyszłość .

Miejsce pracy : Wrocław, ul. Karmelkowa

Zakres obowiązków

·       Aktywna sprzedaż produktów i usług znajdujących się w ofercie firmy

·       Realizowanie zakładanych planów sprzedaży

·       Pozyskiwanie i aktywizowanie klientów

·    Kontakty telefoniczne i mailowe z obecnymi i potencjalnymi klientami

·      Monitorowanie preferencji produktowych, cenowych klientów oraz sytuacji na rynku

·      Kompleksowa obsługa klientów - sprzedaż tradycyjna oraz obsługa platform sprzedażowych b2b

·       Współpraca z zespołem sprzedażowym

·       Staranne opracowywanie ofert dla klientów

·       Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

Nasze wymagania

·       Doświadczenie w sprzedaży

·       Umiejętność budowania relacji z klientami

·       Nastawienie na realizację celów

·       Wykształcenie minimum średnie

·       Samodzielność i komunikatywność.

·      Aktywne prawo jazdy kat. B

·       Doświadczenie w branży technicznej – mile widziane

·       Znajomość programu Comarch ERP xl – mile widziana

Oferujemy:

·       Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·       Praca w firmie o stabilnej pozycji i dobrej marce

·       Atrakcyjne wynagrodzenie

·       Karty Multisport i Luxmed z dofinansowaniem

·       Praca w dynamicznym zespole

·       Bogaty program szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego

·       Kawa, herbata dla pracowników

·       Spotkania integracyjne

·       Duży, bezpłatny parking

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie  za pomocą przycisku Aplikuj.

Zapoznając się z poniższymi informacjami, prosimy o umieszczenie w przesyłanych do nas dokumentach rekrutacyjnychnastępującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w tym informacji wykraczających poza zakres danych wymaganych, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) RODO, a w zakresie wizerunku na podstawie art. 9 ust. 1 pkt. a) RODO, w celu uczestnictwa w procesie danej oraz przyszłych rekrutacji”.

Administratorem danych osobowych jest HEDAN Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. ul. Godlewskiego 7A/1, 54-609 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy pod numerem KRS

Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych jest dobrowolne, choć niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. W przypadku powierzenia nam większego zakresu informacji niż wymagane w dokumentach rekrutacyjnych, będziemy je przetwarzać tylko jeżeli wyrazi Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu cofnięcia zgody należy skontaktować się z nami pod adresem: dane hedan.pl

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania procesu danej rekrutacji, po którego zakończeniu zostaną one trwale usunięte. Jeśli natomiast wyrazi Pani/Pan zgodę na udział w przyszłych, innych rekrutacjach, dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia tych innych rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 12 miesięcy .

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu realizacji powyższych uprawnień należy skontaktować się z nami pod adresem: dane hedan.pl

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 917369754