2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Polesie
Dodane 23 maja 2024

Doradca techniczno-handlowy, przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

VERVO Sp. z o.o. - firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży przemysłowej, poszukuje osób na stanowisko: Doradca techniczno-handlowy

 OPIS STANOWISKA

  • współpraca z dotychczasowymi klientami firmy

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

  • przygotowywanie ofert, negocjacje warunków współpracy

  • doradztwo techniczne w zakresie nowych rozwiązań u klientów

  • rejestracja wiedzy o kliencie i aktywności w systemie CRM

WYMAGANIA

  • umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe

  • samodyscyplina i dobra organizacja pracy

  • znajomość pakietu MS Office

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych

  • wykształcenie średnie

  • doświadczenie na stanowisku sprzedażowym B2B

  • zdolność przyswajania wiedzy technicznej

Mile widziane

  • wykształcenie techniczne

  • doświadczenie w branży związanej z wytwarzaniem i wykorzystaniem sprężonego powietrza lub pneumatyką

  • zainteresowania związane z procesami produkcji

  • prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY

  • pracę stacjonarną, w siedzibie w Łodzi

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

  • wdrożenie do przewidzianych zadań

  • rozwój osobisty poprzez systematyczne szkolenia prowadzone przez firmę i dostawców

  • miłą atmosferę oraz wsparcie współpracowników i przełożonych ;)

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 917086877