2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gorlice
Dodane 28 marca 2024

Doradca techniczny

Lokalizacja

Gorlice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Jedna z największych dystrybucji budowlanych extraDach poszukuje Handlowca do oddziału w Gorlicach

Opis stanowiska:

- obsługa klientów, aktywna sprzedaż,

- rzetelna obsługa klientów w oddziale: ofertowanie, sprzedaż,

- obsługa bieżących zamówień,

- przygotowywanie ofert i finalizowanie sprzedaży,

- pozyskiwanie nowych klientów,

- ciągła poprawa jakości obsługi klienta,

- zapewnienie stałego wzrostu sprzedaży oddziału,

Wymagania:

- znajomość technik sprzedaży i rzetelnej obsługi klienta,

- uczciwość i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

- komunikatywność i otwartość na kontakt z klientem,

- kreatywność działania,

- pozytywne usposobienie,

- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży budowlanej,

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- umowę o pracę - podstawę wynagrodzenia + wysokie premie

- niezbędne narzędzia.

Lokalizacja

Gorlice,

Małopolskie

Małopolskie, Gorlice
ID: 908143466