2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Płock
Dodane 30 maja 2024

Doradca techniczny ds. blacharsko-lakierniczych

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

O nas

Dołącz do Drużyny Auto Forum

Grupa Auto Forum to jedna z najszybciej rozwijających się grup dealerskich.

W swoim portfolio mamy cztery marki:

  • Mercedes Benz,

  • Skoda,

  • Volkswagen,

  • Hyundai.

W ostatnim czasie postawiliśmy na rozwój i ekspansję.

Latem tego ubiegłego roku otworzyliśmy w nowej lokalizacji pod Płockiem salon Mercedes-Benz z najnowocześniejszym serwisem w Polsce.

Za to już w na początku II kwartału 2024 roku otworzymy salon i serwis marki Mercedes Benz na warszawskim Wawrze.

Otrzymaliśmy nominację w kategorii Grupa Dealerska Roku w nagrodach Miesięcznika Dealer.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca techniczny ds. blacharsko-lakierniczych

Zakres obowiązków:

  • Bezpośrednia obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami,

  • Sporządzanie dokumentacji dotyczącej likwidacji szkód komunikacyjnych

  • Kontrola jakości i terminowości wykonywania prac

  • Współpraca z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

  • Nadzór nad terminowym rozliczeniem likwidowanych szkód i zleceń

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Znajomość programu Audatex  i platform szkodowych - mile widziana

  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w stabilnej firmie, ukierunkowanej na rozwój;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • Rozwój zawodowy, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość awansu;

  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy;

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego;

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez Pracodawcę

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 918706185