2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Białołęka
Artur
Dodane 27 kwietnia 2024

Doradca Techniczny ds. rekuperacji

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakRekrutacja online

Opis

Eco Comfort to jedna z pierwszych firm od rekuperacji.

Eco Comfort to 15 lat doświadczenia w rekuperacji.

Eco Comfort to ponad 5000 wykonanych zleceń rekuperacji.

Eco Comfort to dzisiaj ponad 40-tu fachowców od rekuperacji.

Eco Comfort to firma instalacyjna w której o przyszłości myślimy  poprzez: rozwój naszego zespołu, zadowolenie  naszych klientów, najwyższą możliwą jakość świadczonych usług a także najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości oferowanego produktu.

Wyznajemy zasadę że nasz klient będzie zadowolony z usługi jeśli TY będziesz zadowolony ze swojej pracy!

Blisko Ci do tego? Spróbuj z nami!

Aktualnie rozwijamy nasz zespół i poszukujmy chętnych kandydatów na stanowisko:

Doradcy Technicznego ds. rekuperacji

Jakie obowiązki będą do Ciebie należeć:

- organizujesz spotkania na budowach z klientami

- przedstawiasz ofertę i usługi firmy

- proponujesz klientowi najlepsze możliwe rozwiązanie

- zbierasz niezbędne wytyczne potrzebne do projektu instalacji

- omawiasz i ustalasz zakres usługi

- podpisujesz umowę

- na każdym etapie nadzorujesz przebieg montażu

- pozostajesz w ciągłym kontakcie z klientem

Więc na co możesz konkretnie liczyć:

- na atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + udział w zyskach

- na samochód służbowy i pozostałe narzędzia

- na wyspecjalizowanie się w wąskim zakresie instalacji jakim jest rekuperacja

- na szkolenie i wsparcie starszych stażem kolegów

- na stabilną i ciekawą pracę w jednej z pierwszych firm w Polsce od rekuperacji.

- na sporą dawkę satysfakcji

- na objęcie stanowiska szefa oddziału

Czego oczekiwalibyśmy od Cebie:

- zaangażowania

- terminowości

- samodzielności

- rzetelności

- uprzejmości

- koncentracji na swoich obowiązkach

- zainteresowania tematyką OZE

- doświadczenia w pracy z klientami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 909884381